KONST / Litografier / Konstmapp 12432130
nr 1243 2130
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Konstmapp, Litografier + bok. Signerad, numrerad EA XIV/XV, 3 st lösa blad, bladets mått: ca 46x37
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:23:38
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare